پایان اولین دور از مدیریت لیزینگ و واگذاری واحدهای تجاری سیتادیوم رشت

دور اول از مذاکرات لیزینگ و اجاره داری سیتادیوم رشت به پایان رسید و قرارداد اجاره حدود 45 درصد از زیربنای تجاری فاز اول توسعه سیتادیوم رشت منعقد شد. علاوه بر هایپر استار به عنوان بزرگترین و استراتژیک ترین مستأجر سیتادیوم رشت، شرکت دوان توانست با برندهای دیگری همچون ال سی وایکیکی، اسپرینگفیلد، چرم مشهد، دنیلی، چرم آلدو، چرم منط، سی ام، وادین کوک، هفت، انسینو، گالری ساعت کیش بهین، پیرکاردین، بوک لند، گالری ساعت هنگام، ویکتورینوکس، کیان اکسسوری و تن درست توافقات لازم برای حضور در مرکز خرید سیتادیوم رشت را نهایی سازد.

استراتژی ورود به بازار بسیار زودتر از زمان عرف و آشنایی با مستأجرین آتی، شناخت نیازها و همفکری با آن ها یکی از اقدامات بسیار مهم شرکت دوان در پروژه سیتادیوم بوده است. وعده آتی سیتادیوم برای مخاطبین ملموس و جذاب است. روش های مذاکره و تنظیم قرارداد با تکنیک ها و روش های جدید باعث شده نحوه همکاری همواره بروز بماند. حضور برندهای فعال در بازار ریتیل ایران در سیتادیوم رشت، پروژه را برای اهالی استان گیلان دوست داشتنی کرده و محبوبیت برند را در بین مخاطبین افزایش داده است.

دوان ایرانیان پیش از آنکه به مرحله مذاکره با برندهای مورد نظر خود برسد، فرآیند مدیریت لیزینگ را در دو مرحله دیگر تعریف کرده است:

  1. مرحله اول چیدمان فروشگاهی: در این مرحله با توجه به استانداردهای بین المللی، جایگاه یابی پروژه، مطالعات بازار استان گیلان، شناخت مخاطبین و نیازهایشان و تعریف هویت پروژه؛ انواع کاربری ها به همراه درصدی که از کل فضای تجاری اشغال می کنند تعریف می شوند. در این مرحله مطالعات بازار و تحلیل های جامعه شناختی بسیار حائز اهمیت است.
  2. مرحله دوم چیدمان صنوف: در این مرحله انواع کاربری ها روی نقشه مکان یابی می شوند. چیدمان صنوف گردش پاخور آتی را تعریف می کند. اینکه هر کاربری در کدام نقطه هر طبقه می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد و به عملکرد دیگر کاربری ها نیز کمک کند؛ با توجه به تجربه و تسلط بر استانداردهای بین المللی حاصل می شود.
  3. آخرین مرحله چیدمان برند است. در این مرحله پایانی برای هر فروشگاه با کاربری خاص، مستأجرین ممتاز لیست می شوند و با شناخت کاملی که نسبت به فعالان بازار خرده فروشی دارد بهترین های آن ها با توجه به شرایط پروژه انتخاب می گردند.

سیتادیوم رشت در زمینی به مساحت 51306 مترمربع و با زیربنای کل 130 هزار مترمربع تحت مدیریت توسعه شرکت دوان در استان زیبای گیلان در حال ساخت است. فاز اول توسعه این پروژه شامل طبقات همکف، اول و دوم و فاز دوم شامل طبقات سوم و چهارم است.

برای آشنایی بیشتر با پروژه به وبسایت سیتادیوم مراجعه فرمایید

سیتادیوم رشت