پایداری، طبیعت، حس زندگی: لوگوی برج های مسکونی ویتوس طراحی شد.

دپارتمان مارکتینگ و برندینگ شرکت دوان ایرانیان لوگو و هویت بصری پروژه مسکونی ویتوس را با الهام از هویت پروژه و عناصر زیست محیطی طراحی کرد.

خلق “تصویر ذهنی” مناسب و خلاقانه در پروژه های ساختمانی از جمله عوامل بسیار مهم در برندسازی در صنعت ساختمان است که در کنار سه عامل دیگر موقعیت مکانی منحصربفرد، ارائه خدمات متمایز و تعریف عملکرد جذاب؛ پایه های برندسازی را تشکیل می دهند. تصویر ذهنی به عوامل بسیاری وابسته است که این عوامل از روایت ها، داستان ها، خبرسازی ها، ابزارهای خلاقانه اطلاع رسانی و معرفی پروژه تا رویکرد و آداب نیروهای انسانی پروژه را در بر می گیرد.

نامگذاری، طراحی لوگو و تعیین هویت بصری از جمله عوام پایه ای در تعریف تصویر ذهنی هستند که شاکله فعالیت های بعدی را می سازند. نامگذاری پروژه ویتوس برگرفته از معنای آن و در ارتباط معنا با موقعیت مکانی پروژه است. ویتوس به معنای فرشته نگهبان بندرگاه است. همجواری این پروژه با بندرگاه زیبای شهر نوشهر به خوبی این نام را به تن پروژه می نشاند. ویتوس با یک پیام حاضر شده است: حواس من جمع است و هر چیزی را که انسان مدرن بخواهد، فراهم کرده‌ام. هدف من این است که در دنیای امروز، خیال راحت را معنا کنم.

لوگو ویتوس برگرفته از عوامل بسیاری است که هویت آن را خلق می کنند. حرف انگلیسی V برگرفته از Vitus، جهت دهی به سمت شمال شهر و بندرگاه، استحکام و پایداری، امواج دریای زیبای خزر، همبستگی با طبیعت و فضای سبز و آوندهای گیاهان، مینیمال بودن طراحی، در تلاطم بودن عملکرد و سرزنده بودن معانی اولیه طراحی این لوگو هستند.

ویتوس جایی است که  در آن احساس آرامش خواهید کرد. ویتوس همچون مأوایی برای دور بودن از هیاهو و دغدغه های کلانشهرها است.  تصویری که از آن دیده می‌شود، دریای خالص و جنگل ناب است. ویتوس، شکل رویایی خانه را به واقعیت تبدیل کرده است. تکیه‌گاهی امن و محکم در نوشهر و شمال ایران زمین است؛ با او یک خانه تمام عیار را تجربه می‌کنید.

 دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده پروژه مسکونی ویتوس در شهر زیبای نوشهر، جایگاه یابی متفاوت و منحصربفردی را بین دیگر پروژه های مسکونی استان مازندران برای این پروژه در نظر گرفته است. برج‌ های مسکونی ویتوس با رویکردی متفاوت نسبت به تأمین مسکن، در شهر ساحلی نوشهر با 134 واحد در 10 طبقه، با ارائه خدماتی منحصر به فرد و امکانات و خدمات رفاهی بی نظیر در حال ساخت می‌باشند.

برای مطالعه بیشتر درباره پروژه مسکونی ویتوس به لینک زیر مراجعه فرمایید:

برج مسکونی ویتوس

و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

09123865555