پیش به سوی رنگ و نور، گام اول از طراحی داخلی پروژه سیتادیوم رشت

اولین جلسه طراحی داخلی پروژه سیتادیوم رشت، بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران، امروز به تاریخ یکشنبه، 14 آذرماه 1400 برگزار شد.

سیتادیوم به عنوان بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران با تکیه بر آخرین رویکردهای طراحی فضاهای معماری داخلی جهانی از یکسو، و نگاهی بر فرهنگ، سلایق و نیازهای مخاطب آتی از سوی دیگر گام های عملیاتی خود را بر می دارد. ما در استراتژی های طراحی سیتادیوم رشت، با اتکا به هویت برند و رنگ های لوگوی سیتادیوم، پروژه مملو از رنگ و نور را تصویر سازی کرده ایم. گروه مشاورین معماری بن سار در مرحله طراحی داخلی پروژه سیتادیوم ،اولین مرحله از تعریف رنگ و اتمسفر فضاهای اجتماعی در فضاهای مشاعات سیتادیوم را ارائه کردند تا بدین ترتیب سیتادیوم از آهن و سنگ و سیمان تبدیل به مقصد دوست داشتنی سفر برای تمام گیلانی ها و مسافرین این استان شود.

سیتادیوم رشت در جاده رشت-انزلی، بعد از فرودگاه رشت در حال ساخت می باشد. سیتادیوم تنها یک مرکز خرید نیست و با فراهم کردن کاربری های خدماتی و فرهنگی تبدیل به مجموعه ای چندمنظوره برای تمامی اعضای خانواده شده است. سیتادیوم به عنوان بزرگترین مرکز تجاری تفریحی شمال ایران در زمینی به مساحت 5 هکتار و در چهار طبقه روی پیلوت تعریف شده است و زیربنای آن در حدود 110 هزار مترمربع می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت پروژه مراجعه فرمایید:

www.citadium.ir

و یا به صفحه اینستاگرام مراجعه فرمایید:

Rasht_citadium

شماره تماس:

09123867777