ساحل شرقی دریاچه بزرگ تهران درخشید.

جمع کثیری از بزرگان ساخت و ساز و مهندسین به نام کشور در ساحل شرقی دریاچه بزرگ تهران در روز شنبه مورخ 03/01/94 گرد هم آمدند. این گردهمایی به افتخار معرفی لوکس ترین زون به نام لکسون و افتتاح دفترفروش این پروژه منحصر به فرد برگزار شد.

دراین مراسم  به معرفی اولین پروژه Home Office  ایران و ویژگی های منحصر به فردآن در جمع فرهیختگان این حوزه پرداخته شد.     
پروژه اداری تجاری لکسون با رویکرد ارائه خدمات ویژه هتلینگ در ایران پایه ریزی شده است. این پروژه در ساحل شرقی دریاچه بزرگ تهران و در فضای 18 هکتاری باغ آرامش قرار دارد.

برگزاری مراسم VIP pre lunch پروژه لکسون

مراسم VIP pre-launch پروژه مجلل تجاری اداری لکسون همراه با حضور هنرمندان بنام کشور در مورخ94/02/01 در هتل پارسیان آزادی برگزار شد .  این مراسم برای آشنایی بیشتر حضار با کانسپت این پروژه و شرایط آن صورت پذیرفت. هنرمندان بنامی همچون آناهیتا نعمتی ، مهراوه شریفی نیا ، ملیکا شریفی نیا ، کمند امیر سلیمانی ، نیکی مظفری ، مجید مظفری ، دانیال عبادی ، مهراوه شریفی نیا ، عبدالله اسکندری ، فرهاد اصلانی ، علی رضا قربانی ، حمید رضا پگاه ، علیرضا خمسه ، سعید راد ، حمید رضا پگاه ، امین زندگانی ، سامان مقدم ، محمد رضا گلزار ، امیر حسین رستمی ، شهاب عباسی ، کوروش جوان و دیگر هنرمندان در این مراسم حضور داشتند .

بنیانگذار حافظ لکسونی شد.

جناب آقای علی معلم  بنیانگذار جشن حافظ، برترین مراسم تجلیل از هنرمندان، که هر ساله در ایران برگزار می گردد و طرفداران بسیاری نیز دارد، در ادامه حضور در اولین مراسم معرفی پروژه لکسون Vip Pre Lunch در جمع هنرمندان که در سال گذشته و در هتل اوین برگزار گردید، ابراز تمایل بسیاری در خصوص آشنایی بیشتر با این پروژه منحصر به فرد داشتند. در همین راستا ایشان با داشتن مشغله های بسیار، در ابتدای اردیبهشت ماه امسال از پروژه لکسون بازدید کردند.

از جمله مواردی که ایشان در خصوص برج لکسون ابراز داشتند خودنمایی این پروژه فاخر در برهوت ساختمانهای خدمات محور می باشد. ایشان ابراز داشتند که هنرمندان و دست اندرکاران حوزه هنری سالهاست که با مشکلات زیادی به جهت فقدان فضا و خدمات متناسب با کار و فعالیتشان مواجه هستند. چه بسا معضلاتی نیز برایشان در حین انجام کار پیش آمده است. علی معلم افزود: “اکنون پروژه ای همچون پروژه لکسون با فراهم  نمودن امکان زندگی در فضای کاری و ایجاد فصل مشترک، اقدامی مهم در این زمینه انجام داده است.”

پیوستن ایشان به خریداران برج مجلل لکسون، دستاورد حائز اهمیت این بازدید بود.

جهت کسب سایر اطلاعات مربوط به پروژه می توانید به سایت اصلی پروژه مراجعه فرمائید.

http://www.lexontower.com/TowersManufacturer