باشگاه مشتریان دوان ایرانیان در جشن پیشواز نوروز 97

روز پنجشنبه مورخ 17/12/96 با شرکت در جشن پیشواز نوروز 97 در سالن همایش های ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، شرکت دوان ایرانیان با میزبانی از تعدادی از مشتریان ویژه خود به استقبال بهار رفت. در این مراسم برندهایی همچون صرافی بهمن، شرکت تابشگران نور و شرکت دوان ایرانیان بعنوان حامیان مراسم حضور داشتند. هنرمند عزیز جناب آقای محسن ابراهیم زاده در این مراسم اجرا داشتند و مراسم قرعه کشی برگزار شد که حامیان برای مهمان ها به قید قرعه جوایزی را در نظر گرفته بودند.

شرکت دوان ایرانیان بعنوان اولین مجری مهندسی فروش و بازاریابی در کشور، که  با 3 پروژه  منحصر بفرد خود در این مراسم حضور داشت عیدی ویژه ای برای مهمانان در نظر گرفته بود.

برج باغ رزت، با طراحی فرزاد دلیری که در پرمعامله ترین منطقه تهران در حال ساخت می باشد و  با 7000 متر فضای سبز، زمین تنیس و والیبال در محوطه، بهمراه امکاناتی همچون استخر و سونا، سالن های ورزشی و اجتماعات، سینما، مهدکودک و باغ بام، جزو مجموعه های منحصربفرد منطقه 5 است، یکی از پروژه های شرکت دوان ایرانیان در مراسم جشن پیشواز از نوروز بود. سه پروژه دیگر شهرک لوکس پالم پلازا، برج مسکونی اطلس کیش و معرفی برند تجاری سیتادیوم بود.

شهرک لوکس پالم پلازا در شمال ایران، کلارآباد، در زمینی به مساحت 86000 مترمربع در حال ساخت می باشد و به لحاظ مشاعات، طراحی، ارائه خدمات، فضاسازی شهرک و تیپ های لوکس ویلاها، از مجموعه های کم  نظیر شمال ایران می باشد.

برج اطلس کیش نیز در یکی از خاص ترین و  بهترین نقاط جزیره کیش بهره برداری شده و نزدیکترین مجموعه به ساحل نیلگون خلیج فارس است.

برند سیتادیوم به تازگی توسط شرکت دوان ایرانیان معرفی شده و مجموعه ای زنجیره ای از مراکز خرید در شهرهای بزرگ ایران می باشد. این مراکز خرید از استانداردهای بالای طراحی و بهره برداری برخوردار هستند و به صورت یکپارچه مدیریت و بهره برداری خواهند شد.

در این جشن خریداران پروژه های مذکور نیز حضور داشتند و شرکت دوان ایرانیان با سخنرانی کوتاهی توسط جناب آقای نظیر انیسی، مدیر توسعه و عضو هیات مدیره این شرکت، به 10 نفر از حاضرین به قید قرعه، شرایط ویژه ای برای حضور و سرمایه گذاری در پروژه های شرکت را به عنوان هدیه اهدا کرد.