دوان ایرانیان در جشن یلدای مارکوپولو

دوان ایرانیان به عنوان یکی از حامیان و اسپانسرهای جشن یلدای مارکوپولو در 25 آذماه 1396در سالن همایش های برج بین المللی میلاد حضور پیدا کرد. آژانس هواپیمایی مارکوپولو با دعوت از 1500 نفر از مشتریان خود جشن شب یلدا را در برج میلاد برگزار کرد و شرکت دوان ایرانیان این محفل را به عنوان فرصتی برای معرفی خدمات و پروژه های خود ارزشمند دانسته و به عنوان یکی از حامیان این جشن حضور پیدا کرد.

طی این مراسم دوان به معرفی خدمات و پروژه های تحت مدیریت خود در حوزه صنعت ساختمان پرداخت.

برج های مسکونی پاناروما به عنوان موقعیتی استثنائی برای پیش خرید در شهر تهران و برج اطلس کیش با موقعیت مکانی منحصر بفرد در جزیره کیش؛ پروژه هایی بودند که دوان به عنوان موقعیت های خوب خرید و سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات به بازدیدکنندگان معرفی کرد که این موضوع با استقبال خوبی مواجه شد.

برج مسکونی اطلس کیش به جهت معماری زیبا و موقعیت خاص نسبت به خلیج فارس از جمله پروژه های منحصربفرد جزیره کیش می باشد. این برج 16 طبقه بوده و دارای 110 واحد می باشد و نزدیکترین برج جزیره به دریاست. مدیریت بهره برداری متمرکز، نزدیکی به مراکز خرید، چشم انداز ابدی به دریا و موقعیت آن در همسایگی هتل داریوش از جمله نکاتی است که ساکنین اطلس کیش به عنوان نقاط مثبت آن ذکر کرده اند.

مجموعه مسکونی رزت نیز در این همایش به عنوان موقعیت بی نظیر سرمایه گذاری در بخش پیش خرید ساختمان معرفی شد. این پروژه که درمنطقه 5 پررونق ترین منطقه تهران از حیث ساخت و ساز، واقع شده است دارای دید 360 درجه به شهر تهران با طراحی منحصربفرد مهندس فرزاد دلیری است. وجود امکانات کامل رفاهی و تفریحی، سرانه بالای فضای سبز نسبت به پروژه های شهر تهران، سهولت دسترسی به اتوبان های همت، باکری، حکیم، نیایش و خیابان های اصلی، کارگاه فعال ساختمانی، سازنده معتبر و گارانتی 5 ساله کلیه امکانات ساختمان توسط بیمه دانا برای اولین بار در صنعت ساختمان این مجموعه را به یکی از پروژه های ویژه در منطقه تبدیل کرده است.

کنسرت سالار عقیلی از جمله برنامه های جشن یلدای مارکوپولو بود و بخش های مختلف آژانس مسافرتی مارکوپولو، سفارت سوئیس شرکت نسکافه نستله، برندهای ایتالیایی تولید چرم، تعدادی از تولیدکنندگان مواد غذایی نیز به عنوان حامی برنامه در این مراسم شرکت کردند.