عملکرد برروی خط استاندارد جهانی، آهنربای جذب بهترین هاست

شرکت دوان ایرانیان به عنوان شرکت پیشرو در ارائه مفاهیم جدید بهره برداری پروژه های ساختمانی در ایران همواره تلاش می نماید تا مفاهیم بین المللی بهره برداری، منطبق بر نیاز مشتریان را بومی سازی نماید. این نگرش همواره مورد توجه سازندگان موفق و به نام در کشور بوده است؛ امروزه همه دست اندرکاران زبده این صنعت می دانند که افراد به چیزی بیش از ساخت و نقشه و متریال خوب نیاز دارند و همچنین امروزه خواست افراد فراتر از کالا ی قابل ارائه است و آنان به دریافت خدمات شایسته نیاز دارند، خدماتی که در راستای تامین آسایش و آرامش خانواده ها ارائه گردد.

از همین رو تیم های زبده مطالعاتی در شرکت دوان ایرانیان همواره در تلاش برای معرفی ایده های نو می باشند. می توان از جمله این تعاریف جدید در کشور به مفهوم Home Office  اشاره نمود مفهومی که در حدود یک سال پیش برای یکی از شاخص ترین پروژه های اداری کشور به نام برج مجلل لکسون تعریف گردید.

برج مجلل لکسون تنها برج اداری تجاری در ایران می باشد که خدمات شایسته در حد یک هتل 4 ستاره را به ساکنان واحدهای خود عرضه می نماید. دراین مفهوم شما با یک هتل که دارای دفاتر کار می باشد مواجه می شوید.

از آنجاییکه ارائه این مفهوم در کشور کاملا نوین میباشد طبیعی است که توجه مخاطبان خاص را به خود جلب می نماید. درراستای فعالیت های بازاریابی و اطلاع رسانی درخصوص این پروژه منحصر به فرد ، شرکت معظم “دیلیم” که یکی از قدیمی ترین شرکت های کره ای فعال در حوزه نفت و گاز در ایران می باشد. در جلسات متمادی با کارشناسان شرکت دوان اطلاعات کاملی در خصوص این پروژه کسب نمودند.

این شرکت با داشتن سابقه طولانی فعالیت در ایران و در حوزه نفت و گاز فعال، تصمیم به حضور در بازار صنعت ساختمان گرفته است در همین خصوص تیم های مطالعاتی شرکت دایلیم در طی یک سال گذشته مطالعات و تحقیقات بسیار زیادی را در خصوص نحوه حضور در بازاراملاک و ساختمان ایران انجام داده اند.

بنا به اظهارات آقای لی یانگ هو (Lee Young Ho) مدیر ارشد گروه بازرگانی دپارتمان بین الملل معماری شرکت دیلیم “طی بررسی های انجام شده، ایران بازار بسیاری بکری در خصوص حضور پروژه های ساختمانی با مفاهیم و خدمات جدید می باشد و اجرای این مفهوم در برج مجلل لکسون در کنار سایر ویژگی های منحصر به فرد این پروژه اعم از موقعیت مکانی بسیار مناسب، دسترسی های عالی، دید و منظر مستقیم به دریاچه بزرگ تهران ، قرار گیری در تنها منطقه استاندارد شهری تهران این پروژه را تبدیل به موردی استثنایی و بی بدیل نموده است. ” ایشان از آشنایی با شرکت دوان ایرانیان به عنوان تنها شرکت تخصصی فعال در این زمینه بسیار ابراز خرسندی نمودند.

قطعاً حضور شرکت های بین المللی در این مجموعه با هدف استقرار دفاتر اصلی و مرکزی با توجه به ویژگی های شاخص این پروژه نشان از هوشمندی مدیران خواهد بود.

نتیجه نشستها و مذاکرات شرکت دوان با آقای لی یانگ هو (Lee Young Ho) و سایر مدیران آن مجموعه معظم، ابراز تمایل جهت همکاری شرکت دیلیم با شرکت دوان ایرانیان به ویژه در زمینه مهندسی بازاریابی و فروش می باشد.