آیمان را به ناویا تغییر نام دادیم!

شرکت دوان ایرانیان، با بررسی‌های لازم برای پروژه‌ ساختمانی آیمان تبریز، نام این پروژه را به ناویا تغییر داد. شرکت دوان در بخش خدمات مارکتینگ و برندینگ در راستای توسعه با پروژه‌ها در حوزه‌های نام‌گذاری و تغییر نام هم همکاری می‌کند. این نام با توجه به هویت برند، ارزش‌ها و وعده‌ای که برند می‌دهد، انتخاب می‌شود.

نام برندها باید تداعی‌گر آن برند باشند و نقش مهمی را در برندسازی ایفا می‌کنند. شرکت دوان با توجه به ارزش‌ها و ماموریت پروژه نام «ناویا» را برای آیمان برگزید. ناویا کلمه‌اي با ریشه‌ ایران باستان به معنی کشتی، سفینه و ناو است. کشتی، وسیله‌اي براي عبور از آب است. اگر نباشد، نمی‌توان از آن فضا عبور کرد و حرکت متوقف می‌شود. این نام با نگاهی به خدمات و مزایای پروژه انتخاب شده است چرا که آسایش و رفاه در این پروژه،‌ نکته‌ قابل توجهی است. حرف الف در کلمه ناویا دو بار تکرار شده که معنای آرامش خانه را درون خود دارد و از این جهت هم دوان به تلفظ و احساسی که به مخاطب خواهد داد، فکر کرده است.

خدمات نام‌گذاری شاخه‌ای از برندینگ است که شرکت دوان ایرانیان سال‌هاست در پروژه‌ها به این سمت حرکت کرده و کارنامه‌ درخشانی هم در این حوزه دارد. نام پروژه در مسیری که قرار است در آینده ساخته شود، تاثیر چشم‌گیری دارد.

در طول زندگی همواره سختی‌ها وجود دارند و این محیط امن خانه و خانواده است که به انسان‌ها کمک می‌کند تا از این تنگناها به سلامت عبور کنند. ناویا این معنا و امکان را توامان فراهم کرده است. آیمان نام زیبایی بود که توسط کارفرما انتخاب شده بود اما نظر به اینکه پروژه اهداف بلند مدت داشت و استراتژی‌های متناسب با پروژه را هم باید در نظر می‌گرفتیم، این نام تغییر کرد. پیشنهاد نام ناویا از سمت شرکت دوان به این دلیل بود که اگر در آینده پروژه به سمت توسعه قدم بردارد و به شهرهای دیگر هم وارد شود، این نام همه‌جانبه بوده و ارزش‌ها و اهداف را به تمامی در برمی‌گیرد.

نکته‌ قابل توجه این است که تغییر، همواره جسارت می‌خواهد. جسارت کارفرما در این پروژه برای تغییر نام قابل ستایش بود و همواره می‌توان از این موارد در طول کار یاد گرفت. ناویا مجموعه‌ي زیبایی و آرامش است. آنجا که هر انسانی آرزو دارد در آن، خانه داشته باشد؛ محکم، دنج و مایه‌ي دلگرمی. بهترین جا براي زندگی، ناویاست. هر کسی باید یک ناویا داشته باشد.

پروژه ناویا به صورت یک مجموعه چندکارکردی، شامل برج‌های مسکونی و ساختمان‌های اداری، تجاری، خدماتی، فرهنگی، آموزشی و درمانی، نیازهای حوزه مسکن را در شهر تبریز پاسخ خواهد داد. ویژگی‌های این پروژه استفاده از نیروهای مجرب و بهره‌مندی از روش‌ها و شیوه‌های نو برای پیش‌برد مسیر پروژه است. هدف اصلی توسعه ناویا، بازآفرینی شهری محلات قدیمی شهر تبریز با رویکرد “کار و زندگی” می باشد. پروژه ناویا قصد دارد کانسپتی جدید را در خصوص سکونت در برج ها یا مجتمع‌های مسکونی پدید آورد که حیات اجتماعی اشتراکی در آن نقش حیاتی و اصلی را ایفا می‌کند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه ناویا به این لینک سر بزنید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر درباره پروژه و خبرهای بعدی آن به این لینک سری بزنید یا با شماره 021-96667296 تماس بگیرید.